Apr 4th شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها

شرایط استفاده از سرویس ها کلیه مشتریان و نمایندگان فروش موظف به رعایت شرایط و قوانین وضع شده توسط شرکت می باشند و استفاده از سرویس های این شرکت به منزله قبول قوانین ذیل می باشد. و در صورت نقض ... بیشتر »

Apr 4th طراحی وب سایت

طراحی وب سایت انواع وب سایت ،فروشگاه و نرم افزارهای اندروید امروزه داشتن یک سایت اینترنتی یک امتیاز در تجارت محسوب می شود. دیگر نیاز نیست محصولات خود را محدود به شهر، استان و یا کشور خود کنید. ... بیشتر »

Dec 15th تفاوت سرویس هاست ایرانی و خارجی شرکت طراحی سایت ایران 200

در مقاله ی تفاوت سرویس هاست لینوکس ایران و خارج از ایران،شرکت ایران200 به طور خلاصه و مفید به مقایسه هاست داخل ایران و خارج می پردازیم.در دنیای خدمات میزبانی وب یا به اصطلاح هاستینگ در ایران می ... بیشتر »

Dec 15th نصب و کانفیگ سرور – Cpanel و DirectAdmin

  سرویس نصب و کانفیگ سرور – Cpanel و DirectAdmin :قطعا برای ارائه خدمات میزبانی وب و هاستینگ تنها نصب یک سیستم عامل و کنترل پنل بر روی server کافی نیست زیرا به تنظیمات پیش فرض نمی توان اکتفا کرد و رعایت ... بیشتر »

Dec 15th قوانین و مقررات

کلیه مشتریان و نمایندگان فروش سایت هاست 200موظف به رعایت شرایط و قوانین وضع شده توسط شرکت می باشند و استفاده از سرویس های این شرکت به منزله قبول قوانین ذیل می باشد. و در صورت نقض قوانین و اقدام به ... بیشتر »

Powered by WHMCompleteSolution