Jan 8th آخرین نسخه فروشگاه وماژول ها

نسخه 1.5.7 در راه است

بزودی...

با کلی امکانات جدیدتر و مدیریت آسان تر...

Dec 16th امکانات اصلی و نحوه پشتیبانی وب سایت مدیریت محتوا

بررسي موارد كاربرد و فرآيندهاي عمومي وب سايت   مستندپيش رو به منظور، شناخت و تحليل وبسایت وتشريح عملكردها، قابليتها و فرآيندهاي آن است است.   هدف : مديريت وب سایتبدون دانش فني شناخت ... بیشتر »

Dec 16th طراحی وب سایت

طراحی وب سایت انواع وب سایت ،فروشگاه و نرم افزارهای اندروید امروزه داشتن یک سایت اینترنتی یک امتیاز در تجارت محسوب می شود. دیگر نیاز نیست محصولات خود را محدود به شهر، استان و یا کشور خود کنید. ... بیشتر »

Dec 15th تفاوت سرویس هاست ایرانی و خارجی شرکت طراحی سایت ایران 200

در مقاله ی تفاوت سرویس هاست لینوکس ایران و خارج از ایران،شرکت ایران200 به طور خلاصه و مفید به مقایسه هاست داخل ایران و خارج می پردازیم.در دنیای خدمات میزبانی وب یا به اصطلاح هاستینگ در ایران می ... بیشتر »

Dec 15th نصب و کانفیگ سرور – Cpanel و DirectAdmin

  سرویس نصب و کانفیگ سرور – Cpanel و DirectAdmin :قطعا برای ارائه خدمات میزبانی وب و هاستینگ تنها نصب یک سیستم عامل و کنترل پنل بر روی server کافی نیست زیرا به تنظیمات پیش فرض نمی توان اکتفا کرد و رعایت ... بیشتر »

Dec 15th قوانین و مقررات

کلیه مشتریان و نمایندگان فروش سایت هاست 200موظف به رعایت شرایط و قوانین وضع شده توسط شرکت می باشند و استفاده از سرویس های این شرکت به منزله قبول قوانین ذیل می باشد. و در صورت نقض قوانین و اقدام به ... بیشتر »

Powered by WHMCompleteSolution